fbpx

Życie to suma oddechów!!!

Siła Oddechu ponieważ ćwiczenia oddechowe uratowały mi życie i właśnie czuję, że wypełniam swoja karmę czyli spełniam swoją legendę.

A Ty już wiesz jaką tworzysz legendę ? po co przyszedłeś na ten świat ? myślisz, że tak dla jaj ?

Nie sądzę..

Cześć mam na imię Jakub po hiszpańsku Santiago.. zapraszam do lektury

Początek – The beggining – Birth Day

Narodziny

Rodziłem się 12 godzin, byłem zawinięty w pępowinę.. jak mnie wyciągnęli byłem cały fioletowy z niedotlenienia, jak to zwykle bywa dziecko dają od razu matce ale mnie przynieśli dopiero po 2 godzinach.

Jak myślisz, byłem na tamtym świecie ? a może w inkubatorze ? chyba tego się już nie dowiemy, ale poniżej opiszę jak przebieg porodu ma wpływ na nasze późniejsze życie i jak bardzo się z tym “ziciem” szarpałem i nie wiedziałem czemu tak bardzo się tym wszystkim duszę..

Skorzystałem parę tygodni temu z komory hiperbarycznej (takie urządzenie do mocnego dotleniania organizmu) po wyjściu stwierdziłem, że całe życie byłem mocno niedotleniony i tak się zaczęło drążenie tematu, poszukiwałem wiedzy na temat tlenu i oddechu i trafiłem do Martina Petrusa na szkolenia “Prawidłowe Oddychanie w Sporcie” później na “metodę Wima Hofa” dlatego poprzez silaoddechu.pl będę pokazywał wam jak nauczyć się prawidłowo oddychać i pracować z zimnem “morsowanie” aby optymalnie wzmocnić i dotlenić organizm co prowadzi do totalnego zdrowia i sprawności naszego ciała.

Wracamy do tematu – ZROZUMIEĆ WŁASNE NARODZINY

Zrozumienie tego co wydarzyło się na samym początku otwiera mocno umysł ponieważ odpowiada na wiele pytań, które stawiałem sobie na co dzień w dorosłym życiu.

Gdzieś w necie wyświetlił mi się film na temat terapii Recall Healing i znowu zacząłem drążyć temat. Zanim wybrałem się na wizytę do specjalisty, trochę poczytałem i mniej więcej opowiem wam na czym to polega.

 

TERAPIA RECALL HEALING

Metoda opracowana przez Dr Gilberta Renaud, 

Dzięki niej uzyskujemy odpowiedzi na pytania dlaczego przyciągamy takie sytuacje a nie inne do swojego życia oraz czemu chorujemy na dane choroby i jaki jest ich cel.

Zagłębiając się w temat, cały opis jak funkcjonuję terapia znajdziesz TUTAJ<—- WARTO PRZECZYTAĆ (w moim przypadku samo zrozumienie procesu, mega mnie uwolniło) POLECAM !!!

Według RH – okresem “programującym sytuację” z jakimi będziemy się spotykać w życiu, nasze reakcje – emocje na te wydarzenia, jest tzw. okres – projekt/cel. – 9 miesięcy przed poczęciem, okres ciąży i pierwszy rok życia dziecka. Wszystkie zdarzenia i emocje, które przeżywają rodzice w tym czasie, stają się automatycznie naszymi przeżyciami.

Jest to niesamowite ponieważ programy rodziców będące odpowiedzią na ich psychologiczne konflikty, stają się naszymi biologicznymi konfliktami i my najczęściej nie jesteśmy tego świadomi. (MOJE JA, JEST W SZOKU!!!)

Bardzo istotne znaczenie ma przebieg i termin porodu, czy odbył się w naturalny sposób i we właściwym dla płodu czasie. W jaki sposób czuła się matka podczas porodu.

UWAGA !!! Uświadom sobie teraz czy tak na prawdę jesteś sobą i realizujesz swój pomysł na życie, czy podążasz za własną legendą ?

Czy jesteś kopią swojej Mamy albo Taty ?

Dlaczego o to pytam ? Ponieważ zdarza się , że rodzice planują przyszłość swoich dzieci, jeszcze przed porodem np. wyobrażają sobie, że jest utalentowanym sportowcem lub lekarzem. —-> Wiele dzieci podświadomie realizuje marzenia rodziców z tego okresu 😉

Niechciana ciąża wgrywa bardzo silny program, który zabiera dziecku poczucie własnej wartości.

Trudne, traumatyczne wydarzenia, które miały miejsce w naszym rodzie i mózg zepchnął je do podświadomości czyli nie zostały przepracowane, będą się powtarzały w kolejnych pokoleniach. Pomocne będzie rozpoznanie problemu, uświadomienie sobie przyczyny powielania zachowań, owocem tego będzie od programowanie i uzdrowienie. Pomagając sobie, dajemy szanse naszym dzieciom na lepsze i bardziej spokojne życie, ponieważ każdy program który jest przez nas zakończony uwalnia kolejne pokolenia.

Przebadanie drzewa genealogicznego od 3 do 5 pokoleń wstecz, pomoże odnaleźć nam programy rodzinne. – na tym etapie proponuje skontaktować się już ze specjalistą od Recall Healing.

Wychodzi na to, że choroba nie jest wrogiem, z którym trzeba walczyć.

Choroba jest sprzymierzeńcem, który pokazuje nam, że gdzieś popełniliśmy błąd, straciliśmy kontrolę nad emocjami.

Walka jest tylko przeszkodą, proces zdrowienia wymaga wyciszenia i zrelaksowania się. Zastosowanie Recall Healing może wpłynąć na tempo i jakość leczenia, poniewaz pozwala dotrzeć do źródła problemu i wyeliminowac go.

Mózg poinformowany o źródle choroby może zdezaktywować program, który nie jest już potrzebny do przetrwania i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

W takim razie warto zbadać historię swojej rodziny, poznać atmosferę swojego okresu plan/cel i odkryć tajemnice zgromadzone w naszym drzewie genealogicznym.

Istotne jest tez przeanalizowanie własnego życia pod kątem powtarzających się zdarzeń i towarzyszacych im emocji.

Carl Gustaw Jung powiedział


„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”

 

vlog z podróży do Poznania, relacje z wizyty u specjalisty Recall Healing

https://www.youtube.com/watch?v=r9yz22z97NA&t=12s

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart
Przewiń do góry